Späť

NOBA – SMOKER obchoduje už 20 rokov

Pridané: 15.05.2013 12:33:38 Počet zobrazení: 3588

15 Máj 2013

Svietiace pohyblivé reklamy, výsledková tabuľa, odovzdanie darčekov súťažiacim a informácie hlásateľa pripomenuli divákom v hľadisku i pred televíznymi obrazovkami okrúhle 20. výročie vzniku trenčianskej firmy NOBA – SMOKER.

Trenčianski futbalisti na zelenom koberci štadióna na Sihoti akoby chceli tiež zablahoželať k jubileu. Svojou príťažlivou a pestrou hrou nadchli publikum a štyrmi gólmi deklasovali suverénneho tabuľkového lídra Slovan Bratislava. Mimochodom, NOBA – SMOKER patrí dlhé roky k sponzorom trenčianskeho futbalu. A k športovému vyžitiu obyvateľov mesta prispieva aj tým, že spravuje tenisový a minigolfový areál na Ostrove.

Ten vydarený podvečer na futbalovom štadióne sa odohrával v prvú májovú nedeľu. Bolo to po dvadsaťročí takmer na deň presne od chvíle, keď bola v Trenčíne založená táto veľkoobchodná firma. NOBA – SMOKER si postupne vybudovala pevnú pozíciu v oblasti distribúcie potravín, nápojov a ďalšieho sortimentu. Už v roku 1998 vytvorila prvú maloobchodnú alianciu na Slovensku na podporu domácich nezávislých obchodníkov voči konkurencii prichádzajúcich zahraničných reťazcov.

Pod značkou NOBA pôsobí v súčasnosti päťsto zmluvných maloobchodov. Celkový počet odberateľov firmy presahuje dvojtisícovú hranicu. O šírke ponúkaného sortimentu svedčí to, že svoj tovar do veľkoskladov NOBA – SMOKER v Trenčíne a Žiline dodáva 190 výrobcov a distribútorov.

NOBA – SMOKER má veľkú zásluhu aj na tom, že značka Ozeta stále žije. V roku 2003 kúpila sieť predajní Ozeta, ktorej hrozil zánik. V súčinnosti s pracovníčkami siete ju stabilizovala a rozvinula. Po kríze v roku 2012 našla v Ozete Topoľčany strategického investora. V súčasnosti pod touto značkou ponúka módne výrobky 20 predajní na Slovensku. V Trenčíne má dve reprezentačné predajne v obchodných centrách Max a Laugaricio.

NOBA – SMOKER ďakuje svojim pracovníkom a obchodným partnerom
ako spolutvorcom dosiahnutých úspechov!

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie